top of page

dětské KROUŽKY

Nejmladším účastníkům našich tréninků je od 3 do 15 let, což jasně dokazuje, že začít sportovat není nikdy příliš brzy! Děti vedeme k rozvoji základních pohybových a sportovních dovedností, jako jsou rychlost, síla a obratnost, a pomáháme jim dostat se do celkově dobré fyzické kondice. To vše zábavnou formou a v kamarádské atmosféře!

Kruháček

Pro děti od 3 do 6 let je tu náš Kruháček. U našich nejmladší účastníků krůček po krůčku, zábavně, ale také bezpečně pěstujeme především pozitivní vztah ke sportu – hrajeme si s plyšáky, cvičíme aerobik, hrajeme různé pohybové hry, překonáváme překážkové

dráhy a spoustu dalšího.

kruháček

MINI JUMPING

Cvičení na trampolínách je ideální aktivita pro mladé sportovce. Pro děti od 7 do 14 let proto pořádáme kroužek mini jumpingu, kde mají příležitost se nejen pobavit a vybít energii, ale třeba i zlepšit svou obratnost.

mini
jumping

Kruhové tréninky

kruhové
tréninky

Kroužek kruháčů pro děti od 7 do 15 let pomáhá našim mladým sportovcům rozvíjet základní pohybové a sportovní dovednosti. Lepší koordinace, obratnost, ale třeba i větší výdrž  a rychlost – to vše získají v rámci našich kruhových tréninků. 

Fitness pro dívky

fitness

Gymnastický kroužek pro děti od 6 do 10 let. Trénink obsahuje prvky aerobiku, tance, jógy a dalších sportovních činností. Kroužek je určen primárně pro holky, ale vítáni jsou všichni nadšenci do fitness.*

TRENÉŘI KROUŽKŮ

Mnohaleté zkušenosti z praxe a nasazení na 120 %. Přesně to našim účastníkům z řad dětí a mládeže nabízí náš rozmanitý tým trenérů. Zábavnou cestou učíme děti milovat pohyb, aniž by o tom věděly. :)

Trenéři FTM
bottom of page