top of page

Martin, Eliška, Andy a Peťa – ⁠to jsme my, kompletní sestava trenérů FTM. Naše práce je naším koníčkem a dáváme do ní maximum. Naším posláním je nejen pomoci klientům dosáhnout jejich vysněných cílů, ať už jde o štíhlejší postavu, či lepší fyzickou kondici, ale především v nich probudit zápal pro cvičení a pohyb. Chcete se na cestu za zdravým životním stylem vydat s námi i vy?

treneri_skupina_02.webp
1_Martin_Foto_DSC2633_F_oci_upravena.webp
  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp

Martin Kubec

Kvalitní plán tréninku, motivace a efektivní vedení. To vše je potřeba pro dosažení optimální úrovně fyzické kondice, ale

i dlouhodobé zlepšení výkonu. A přesně s tím Martin svým klientům každý den pomáhá.

 Kondiční trenér dospělých a dětí 

1_Andy_Foto_DSC2992_F_upravena.webp

ANDREA ORGOŇOVÁ

Andy je naše certifikovaná jumperka. Trampolíny jsou její vášní a její tréninky jsou nabité energií, nadšením a motivací, jak pro dospělé, tak i pro děti. Její láska ke skákání vzbudí nadšení opravdu v každém.

  Kondiční trenérka jumpingu  

1_Petra_Foto_DSC2775_F_upravena_02.webp

Petra KUBEŠOVÁ

 Kondiční trenérka dětí a mládeže 

Peťa má na starosti naše nejmladší dětské sportovce. Zná nespočet pohybových a zábavných aktivit. Pomáhá tak najít lásku ke sportu třeba i těm, kteří se teprve nedávno naučili chodit. 

1_Eliška_Foto_DSC2892_final_upravena kopie.webp

eliška URBANOVÁ

Eliška je profesionální trenérka, která se u nás věnuje především cvičení s dětmi ve věku od 6 do 15 let. Sama je reprezentantka ženského basketbalu a v Milovicích má pod křídlem i svůj dětský basketbalový tým.

 Kondiční trenérka dětí a mládeže 

bottom of page