top of page

fashion

Trička, mikiny, tašky a spousta dalšího sportovního vybavení FTM nás dělá nepřehlédnutelnými nejen na závodech, trénincích, ale třeba i doma na gauči. Vše je z nejkvalitnějších materiálů, které opravdu vydrží! A to nejdůležitější - musíte si je zasloužit, tudíž objednat mohou pouze naši členové.

1920x1080_MERCH_01_merch_trika.webp

FUNKČNÍ TRIČKA

Naše spo​rtovní trička jsou nepostradatelnou součástí každého tréninku. Jsou navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost, poskytují vynikající ventilaci a snižují pocení. Nepřehlédnutelný DESIGN a moderní MATERIÁL z našich triček dělá nesmrtelný doplněk FTM tréninků.

1920x1080_MERCH02_01_merch_mikiny.webp

SPORTOVNÍ mikiny

Sportovní mikiny jsou ideální pro trénink díky lehkému materiálu, který udržuje teplotu těla. Pohodlný střih zajišťuje volnost pohybu a moderní design dodává outfitu šmrnc.

FUNKČnÍ TÍLKA

Dámská tílka spojují pohodlí sportovního oblečení s elegantním designem. Moderní materiály a inovativní střihy zajišťují stylový vzhled při sportu i v běžném životě.

1920x1080_MERCH_01_merch_tasky.webp

SPORTOVNÍ TAŠKY

Sportovní tašky spojují vkusný design s praktičností pro nošení sportovního vybavení. Jsou skvělým spojením stylu a funkčnosti pro každého, kdo chce sportovat s lehkostí a šikem.

bottom of page