top of page

 FTM RACE 2024 

Funkční Trénink Milovice, z.s. si pro vás  připravil sérii 3 překážkových běhů "FTM RACE", které jsou určeny pro děti od 3 do 15 let. Závody se budou konat ve 3 lokalitách - Lysá nad Labem, Dvorce a Milovice. Postupně tu pro vás budeme otevírat registrace na jednotlivé závody, tak neváhejte - unikátní medaile a zážitky si odnesou všichni!

FTM_RACE_A4_finall_C_HIRES.jpg

PROPOZICE ZÁVODů

Jak je závod dlouhý, kdy se bude konat, jaké jsou kategorie, kde poběžíme a jaká bude cena startovného?

Všechny potřebné informace, které potřebujete o závodu vědět.

design Book

 REGISTRACE 

Jednoduchý registrační systém, kde si vyberete na jaký závod se chcete registrovat. Doporučujeme registraci vzhledem k ceně , udělat co nejdříve, ať ušetříte za startovné.

 ARCHIV závodů 

Rok 2024 bude pro FTM RACE v podobě serie 3 závodů. Níže malá ukázka závodů z minulých let.

FTM RACE - LYSÁ N/L - 20.4.2024

První dětský překážkový závod, z letošní série 3 běhů pro děti FTM RACE za námi. Již 3. ročník závodu FTM RACE, který jsme pořádali v Lysé nad Labem. Účastnilo se 101 závodníků z našeho města a okolí. 

#_

 FTM RACE - MILOVICE - 1.10.2023 

1. ročník dětského překážkového závodu FTM RACE, který jsme pořádali v Milovicích. Účastnilo se 111 závodníků z našeho města a okolí. Nejmladšímu závodníkovi byly 3 roky.

FTM RACE - DVORCE - 4.6.2023 

2. ročník dětského překážkového závodu DVORECKÝ BĚH, který jsme pořádali v lese u Dvorců. Účastnilo se cca 65 závodníků z okolí. Trať byla dlouhá 1,2 km a bylo na ní 12 překážek.

PARTNEŘI FTM RACE

​Díky našim partnerům můžeme závody udělat zase o kousek lepší a větší. Moc děkujeme za vaší podporu!